Poniżej prezentujemy wyniki z zawodów, gratulujemy zwycięzcom i zapraszamy do dalszego szlifowania umiejętności!

 

Kategoria I Rocznik 2015 i młodsi Dziewczęta

Miejsce

Nazwisko i imię

Rocznik

Wynik

1

Szpicka Aleksandra

2015

39,38s

2

Dyla Karolina

2016

48,40s

3

Skibińska Emilia

2016

50,44s

4

Dyga Karolina

2015

56,83s

Kategoria I Rocznik 2015 i młodsi Chłopcy

Miejsce

Nazwisko i imię

Rocznik

Wynik

1

Michali Max

2015

40,07s

2

Kuboń Wiktor

2015

40,80s

3

Glensk Edmund

2016

44,28s

4

Kaźmierowicz Jakub

2015

47,15s

5

Kucio Szymon

2016

55,08s

6

Gawron Paweł

2015

1,19,00

Kategoria II Rocznik 2014 Dziewczęta

Miejsce

Nazwisko i imię

Rocznik

Wynik

1

Daszkiewicz Zosia

2014

25,88s

2

Tupko Julia

2014

27,09s

3

Feliks Maja

2014

32,78s

4

Skiba Lena

2014

35,64s

5

Ustrzycka Zofia

2014

41,20s

6

Matysiak Rozalia

2014

46,24s

7

Krawiec Lena

2014

47,20s

8

Bulińska Tatiana

2014

51,62s

9

Jarosz Natalia

2014

1,11,00

Kategoria II Rocznik 2014 Chłopcy

Miejsce

Nazwisko i imię

Rocznik

Wynik

1

Kucio Nikodem

2014

23,70s

2

Dończyk Daniel

2014

24,22s

3

Jajuga Aleksander

2014

26,82s

4

Jarczewski Dariusz

2014

30,52s

5

Szkop Oliwer

2014

33,94s

6

Porada Michał

2014

37,88s

Kategoria III Rocznik 2013 Dziewczęta

Miejsce

Nazwisko i imię

Rocznik

Wynik

1

Lisek Karolina

2013

23,48s

2

Wawrzynek Maja

2013

23,62s

3

Stach Oliwia

2013

23,64s

4

Lakota Malwina

2013

23,70s

5

Najda Jagoda

2013

29,15s

Kategoria III Rocznik 2013 Chłopcy

Miejsce

Nazwisko i imię

Rocznik

Wynik

1

Rigol Bartosz

2013

19,57s

2

Dyla Artur

2013

19,84s

3

Glensk Eryk

2013

22,31s

4

Boszczar Franciszek

2013

30,66s

5

Lepich Michał

2013

34,70s

Kategoria III Rocznik 2012 Dziewczęta

Miejsce

Nazwisko i imię

Rocznik

Wynik

1

Kuchnia Aleksandra

2012

18,97s

2

Kapłon Alicja

2012

20,26s

3

Malkusz Amelia

2012

22,74s

4

Cepak Paulina

2012

23,77s

5

Majer Paulina

2012

24,54s

6

Łucarz Magdalena

2012

30,30s

7

Kaźmierowicz Iga

2012

41,37s

Kategoria IV Rocznik 2012 Chłopcy

Miejsce

Nazwisko i imię

Rocznik

Wynik

1

Kuflik Roman

2012

19,93s

2

Kuflik Filip

2012

20,77s

3

Biernat Aleksander

2012

21,61s

4

Tkocz Marek

2012

23,17s

Kategoria V Rocznik 2011 Dziewczęta

Miejsce

Nazwisko i imię

Rocznik

Wynik

1

Nosol Paulina

2011

15,12s

2

Weinert Agata

2011

18,50s

3

Mnich Zuzanna

2011

20,55s

4

Glens Emilia

2011

20,56s

5

Cepak Maja

2011

20,74s

6

Botog Liliane

2011

21,90s

7

Wieja Wiktoria

2011

21,97s

8

Frank Maja

2011

22,00s

9

Świętanowska Hanna

2011

23,76s

10

Majcher Julia

2011

24,56s

11

Kolmajer Wiktoria

2011

25,44s

12

Mikołajek Adrianna

2011

28,37s

Kategoria V Rocznik 2011 Chłopcy

Miejsce

Nazwisko i imię

Rocznik

Wynik

1

Pretor Dawid

2011

17,11s

2

Wiśniewski Michał

2011

17,33s

3

Watzlaw Patryk

2011

19,91s

4

Jaschkowitz Rafał

2011

20,21s

5

Lepich David

2011

23,21s

6

Woźnica Tomasz

2011

23,60s

7

Pałubski Szymon

2011

23,78s

8

Zyzik Szymon

2011

23,92s

9

Preisner Łukasz

2011

32,51s

Kategoria VI Rocznik 2010 Dziewczęta 50m

Miejsce

Nazwisko i imię

Rocznik

Wynik

1

Rogosz Estera

2010

35,12s

2

Wiśniewska Julia

2010

36,32s

3

Jager Anna

2010

40,92s

4

Bielec Emilia

2010

42,08s

5

Zajączkowski Jennifer

2010

44,02s

6

Gołąbek Karolina

2010

1,03,94

Kategoria VI Rocznik 2010 Chłopcy 50m

Miejsce

Nazwisko i imię

Rocznik

Wynik

1

Tupko Jakub

2010

29,91s

2

Szydłowski Łukasz

2010

32,41s

3

Jurczyński Borys

2010

35,26s

4

Daszkiewicz Jan

2010

38,33s

5

Kasprowski Ksawery

2010

38,64s

6

Hylicki Aleksander

2010

41,24s

7

Bazar Jakub

2010

41,75s

8

Bekierz Igor

2010

50,17

9

Wilk Łukasz

2007

1,30,00

10

Kaźmierowicz Oskar

2010

2,16,11

 

Kategoria VII Rocznik 2009 Dziewczęta 50m

Miejsce

Nazwisko i imię

Rocznik

Wynik

1

Nogaj Natalia

2009

34,90s

Kategoria VII Rocznik 2009 Chłopcy 50m

Miejsce

Nazwisko i imię

Rocznik

Wynik

1

Ćwirko Dominik

2009

28,96s

2

Przybyłek Wiktor

2009

30,68s

3

Smiech Oliver

2009

33,51s

4

Ćwirzeń Piotr

2009

34,53s

5

Kucharczyk Franciszek

2009

36,32s

6

Więckowski Piotr

2009

42,06s

7

Breitkopf Łukasz

2009

43,00s

8

Skrabania Szymon

2009

43,06s

9

Lachowski Antoni

2009

46,36s

Kategoria VIII Rocznik 2008 Dziewczęta 50m

Miejsce

Nazwisko i imię

Rocznik

Wynik

1

Siebler Amelia

2008

36,42s

2

Skrabania Marta

2008

43,62s

Kategoria VIII Rocznik 2008 Chłopcy 50m

Miejsce

Nazwisko i imię

Rocznik

Wynik

1

Buchta Maxymilian

2008

39,45s

Kategoria IX Rocznik 2007 Dziewczęta 50m

Miejsce

Nazwisko i imię

Rocznik

Wynik

1

Marciszewska Aleksandra

2007

32,11s

Kategoria IX Rocznik 2007 Chłopcy 50m

Miejsce

Nazwisko i imię

Rocznik

Wynik

1

Biemek Kamil

2007

31,11s

2

Sdzuj Artur

2007

32,78s

3

Bekierz Wiktor

2007

36,82s

 

Kategoria X Rocznik 2006 i starsze Dziewczęta 50m

Miejsce

Nazwisko i imię

Rocznik

Wynik

1

Hajdas Elżbieta

1999

39,09s

Kategoria X Rocznik 2006 i starsi Chłopcy 50m

Miejsce

Nazwisko i imię

Rocznik

Wynik

1

Harmasa Paweł

2001

30,03s

2

Wicher Adam

2004

30,17s

3

Gudwański Krzysztof

1972

30,32s

4

Pokeć Szymon

2006

30,84s

5

Boszczar Adam

1977

36,80s

6

Kasprowski Łukasz

1977

41,20s

 

Kategoria XI Sztafeta rodzinna 2011 i młodsi

Miejsce

Imiona i nazwiska zawodników

Rocznik dziecka

Wynik

1

Nosol Paulina i Tomasz

2011

37,00s

2

Rigol Bartosz i Roman

2013

41,35s

3

Lepich Dawid i Marcin

2011

45,10s

4

Boszczar Franciszek i Adam

2013

46,96s

5

Lepich Michał i Grzegorz

2013

49,92s

6

Najda Jagoda i Zbigniew

2013

50,09s

7

Pałubski Szymon i Janusz

2011

51,85s

8

Krawiec Lena i Błażej

2014

1,10,00

9

Jarosz Natalia i Dominika

2014

1,11,18

10

Kaźmierowicz Iga i Zapadka Paweł

2012

1,12,12

11

Matysiak Rozalia i Dżoana Latała-Matysiak

2014

1,15,07

12

Zapadka Maja i Paweł

2015

1,19,67

Kategoria XI Sztafeta rodzinna 2011 i starsi

Miejsce

Nazwisko i imię

Rocznik

Wynik

1

Szydłowski Wiktor i Łukasz

2010

29,36s

2

Przybyłek Wiktor i Grzegorz

2009

31,92s

3

Jurczyński Borys i Grzegorz

2010

34,67s

4

Bekierz Wiktor i Grzegorz

2007

35,55s

5

Kasprowski Ksawery i Łukasz

2010

38,71s

6

Bekierz Igor i Grzegorz

2010

40,92s

harmonogram kwiecień

ferie20222

życzenia ZRS.2021

Uprzejmie informujemy, że od 23.12.2021 do 02.01.2022
na pływalni ZRS Gogolin trwa
przerwa technologiczna (czyszczenie niecek i wymiana wody)

 

Zapraszamy od 3 stycznia 2022r.

Juz od 3 stycznia 2022r. rozpoczynamy kolejna edycję naszych kursów!

Pełna oferta i karta zgłoszeniowa pod zdjeciem, zapraszamy!

kursy pływania 03.01

 

Zajęcia zorganizowane:

Poniedziałek 16.00 Oswajanie z wodą

Wtorek 17.00 Nauka pływania

Wtorek 18.00 Nauka pływania- grupa zaawansowana

Wtorek 19.00 Doskonalenie pływania - grupa zaawansowana

Środa 17.00 Oswajanie z wodą

Czwartek 17.00 Nauka pływania

Czwartek 18.00 Nauka pływania- grupa zaawansowana

Czwartek 19.00 Doskonalenie pływania - grupa zaawansowana

Sobota 14.00 Nauka pływania

Sobota 15.00 Nauka pływania- grupa zaawansowana

Sobota 16.00 Doskonalenie pływania - grupa zaawansowana

Nauka pływania dla dorosłych po zebraniu grupy.

Cennik zajeć:

Nauka pływania dzieci i dorośli - 280,00 zł

Doskonalenie pływania, oswajanie z wodą - 220,00 zł

Indywidualne zajęcia z instruktorem 1 osoba - 60,00 zł (godziny ustalane z insruktorem)

Indywidualne zajęcia z instruktorem 2 osoby - 80,00 zł (godziny ustalane z insruktorem)

Aquaaerobik jednorazowo - 20,00 zł

Aquaaerobik karnet miesięczny 60,00 zł (dwa razy w tygodniu 110,00 zł )

Karta zgłoszeniowa:

Karta zgloszeniowa dziecka

Karta zgłoszeniowa dorośli

Zasady bezpieczeństwa i ograniczenia od 1 grudnia 2021 r. w ZR-S
w Gogolinie
SIŁOWNIE, SAUNY
Siłownia oraz sauny działają w reżimie sanitarnym.
BASENY, HALE SPORTOWE
Otwarta jest pływalnia kryta w Gogolinie i hala sportowa im. B. i Z. Blautów w Gogolinie przy zachowaniu maks. 50 % obłożenia obiektu. Udostępnia się publiczności nie więcej niż 50 % liczby miejsc przewidzianych dla publiczności, co drugie miejsce na widowni, w rzędach naprzemiennie, a w przypadku braku wyznaczonych miejsc na widowni – przy zachowaniu odległości 1,5 m pomiędzy widzami.
Podczas zajęć i wydarzeń sportowych, poza obiektami sportowymi, obowiązuje limit do 250 osób.
Limit nie dotyczy osób w pełni zaszczepionych przeciw COVID-19.

WSPÓŁZAWODNICTWO I WYDARZENIA SPORTOWE
Wydarzenia sportowe w obiektach na świeżym powietrzu odbywają się z udziałem maks. 50 % publiczności

 

Po osiągnięciu limitów kolejne osoby będą proszone o okazanie certyfikatów covidowych

paulina

 

Pobiegaj z nami i wesprzyj zbiórkę na operację dla Pauliny z Gogolina. Można też pomóc bezpośrednio za pomocą strony: https://www.siepomaga.pl/paulina-biela

sauna2021

 

OŚWIADCZENIE_UCZESTNIKA_

seniorada1