saunap

Już 26 czerwca 2021r. tradycjnie w pierwszy dzień wakacji przechodzimy na tzw. system letni.

W tym czasie basen kryty będzie czynny codziennie od 10-18. Obowiązują tury z wejściem na pełne godziny. Ceny biletów: 12 zł bilet normalny, 8 zl bilet ulgowy. Brodzik będzie wyłączony z użytku. Po skorzystaniu z basenu krytego wejście na tereny rekreacyjne na podstawie tego samego biletu wstępu.

Jednocześnie czynne będą tereny rekreacyjne przy pływalni w Gogolinie. Do dyspozycji ślizgawka wodna, mala niecka (wym: 9x3,5m, gł. 1,3 m), ślizg wodny oraz boiska do siatkówki plażowej i  do koszykówki. Cena wejścia: 7 zł bilet normalny, 4 zł bilet ulgowy.

 

Od 1 lipca do 31 sierpnia czynna też będzie niecka w Kamieniu Śląskim, ceny biletów: 7 zł bilet normalny, 4 zł bilet ulgowy.

 

Obowiązuje dystans społeczny i reżim sanitarny.

Zapraszamy!

Już od 28 maja nasze obiekty będą czynne dla wszystkich. Pływalnia w Gogolinie czynna w normalnych godzinach, obowiązuje reżim sanitarny oraz ograniczenie ilości osób na obiekcie. Obie sauny będą dla Państwa dostępne.

Do ilości osób przebywających na obiekcie doliczane są wszystkie osoby przebywające na niecce. Zachecamy, aby jesli to możliwe, towarzyszyć dzieciom najdalej w szatni, żeby umożliwić innym skorzystanie w tym czasie z pływalni. 

Zajęcia aquaaerobiku w czerwcu tylko we wtorki o 20.

Na siłowni hali sportowej może przebywać jednocześnie 5 osób.

Pamiętajmy o maseczkach i dystansie, wirus nadal jest groźny.

W razie pytań zapraszamy do kontaktu: 774076930

Grafik aktualny od czerwca poniżej.

ZAPRASZAMY!

Harmonogram czerwiec

 

harmonogram maj

Zgodnie z nowymi wytycznymi pływalnia ZR-S Gogolin otwiera się od wtorku 4 maja. Jednakże tylko dla grup zorganizowanych dzieci i młodzieży do 18 r. życia oraz licencjonowanych przez Polski Związek klubów sportowych.
Wracają szkoły - klasy 1 - 3 i przedszkola zgodnie z grafikiem oraz organizowane przez nas kursy nauki i doskonalenia pływania dla dzieci i młodzieży. Dorośli muszą jeszcze cierpliwie poczekać, ale bądźmy dobrej myśli. Czekamy na Was!

Aquaaerobik jeszcze nie może się odbywać

Bardzo nam smutno z tego powodu, ale musimy Was poinformować, że w związku z decyzją Rządu pływalnia ZR-S Gogolin od soboty 20.03 będzie nieczynna do odwołania.

Wszystkie rozpoczęte kursy i wykupione karnety zostaną zrealizowane po otwarciu pływalni.

Jeszcze dziś zapraszamy wszystkich chętnych pływaków, jesteśmy dla Was od 15.00 do 22.00

Trzymajcie się zdrowo i do zobaczenia jak najszybciej.

Już od czwartku zapraszamy ponownie na pływalnię w Gogolinie, kursy  i zajęcia odbywać się będą wg harmonogramu.

Zapraszamy!!

dzienkobiet

received 247645300312039.jpeg

grafik marzec

Od marca wiecej godzin dostępnych dla indywidualnych klientów! Zapraszamy do odwiedzin! Sauna sucha czynna od 15 a dodatkowa sauna sucha od 17.00