Zespół Rekreacyjno-Sportowy w Gogolinie to firma działająca w branży sportowej. Nasze obeikty spełniają wszystkie wymogi i najwyższe standardy, co przekłada się na możliwości i satysfakcje osób korzystających z naszych boisk czy obiektów zamkniętych.

 

Bezpieczeństwo
Nasze obiekty objęte są pełnym monitoringiem, co zwiększa bezpieczeństwo naszych obiektów sportowych.
Rozwój
Dzieci i młodzież korzystając z naszych obiektów może rozwijać swoje talenty i pasje.
Kadra
Trenerzy pracujący na naszych obiektów to wyspecjalizowana kadra z odpowiednimi kwalifikacjami.
Wydarzenia
Na naszych obiektach ciągu roku odbywa się wiele wydarzeń sportowych czy też imprez rodzinnych.
Wykonanie
Wszystkie nasze projekty sportowe zostały stworzone z najwyższych jakości materiałów.
Misja
Zadowolone Osób korzystających z naszych obiektów jest dla nas najważniejsze.

Baseny kryte i otwarte

basenPosiadamy zmodernizowane baseny zarówno kryte jak i otwarte.

Krytą pływalnię miejską w Gogolinie tworzą dwie niecki wodne o wymiarach, duża niecka 25 x 8 m, mała niecka 8 x 4 m.

Godziny otwarcia obiektu:

  • 8.00 – 14.00 od wtorku do piątku dla uczniów szkół,
  • 15.00 – 21.00 od poniedziałku do piątku,
  • 14.00 – 20.00 w soboty.

Pierwszeństwo w korzystaniu z pływalni krytej mają posiadacze karnetów. Zajęcia Sekcji pływackiej MKS Gogolin odbywają się w poniedziałki, środy i piątki o godz.16.00. Czepki nie są obowiązkowe.

Tereny rekreacyjne to zjeżdżalnia wodna (bezpłatna - zjazdy o pełnych godzinach przez 20 min.), boisko do siatkówki plażowej (piaskowe), boisko do koszykówki, tereny do plażowania, niecka basenowa o wymiarze 9m x 3,7 m, o powierzchni lustra wody 34 m2 i głębokości 1,2 m.

Pływalnia czynna jest w miesiącach letnich w godzinach od 10.00 do 18.00 we wszystkie dni tygodnia. Na terenie pływalni znajdują się obiekty pomocnicze jak toalety i przebieralnie, które wyposażone zostały w szafki do bezpiecznego przechowywania ubrań.

Basen odkryty w Kamieniu Śląskim. Pływalnia odkryta usytuowana na terenie Publicznej Szkoły Podstawowej w Kamieniu Śląskim, udostępniona do użytku publicznego w miesiącach wakacyjnych w godz. 10.00 – 18.00. Niecka basenowa o wymiarze 19 x 9 m.


Boiska piłkarskie

basenBoiska do piłki nożnej

Bogata oferta boisk piłkarskich wraz z całym zapleczem.

Boisko Orlik w Gogolinie dostępne po zarezerwowaniue pod numerem kontaktowym z osobą odpowiedzialną tel.: 790325932. Orlik czynny w godzinach:

  • od poniedziałku do piątku od 16.00 do 21.00
  • sobota i niedziela od 14.00 do 21.00.

Boisko piłkarskie w Obrowcu.

Boisko piłkarskie w Choruli.

Boisko piłkarskie w Kamionku.

 

 

 


Boiska sportowe

basenKompleks boisk sportowych

Możesz uprawiać Twój ulubiony sport na naszych obiektach.

Kompleks boisk sportowych w Zakrzowie.

 

 

 

 

 

 

 

 


Hale sportowe

basenZarządzamy halami sportowymi bądz obiektami rekreacyjnymi.

Hala sportowa Zespołu Rekreacyjno - Sportowego w Gogolinie wybudowana przy Publicznej Szkole Podstawowej nr 3 im. Jana Brzechwy w Gogolinie to budynek wolnostojący, niepodpiwniczony w części zaplecza sali sportowej - trzykondygnacyjny. Budynek hali połączony z budynkiem szkolnym przez łącznik usytuowany na poziomie I piętra. Sama sala sportowa ma wymiary: 44,7x23,95 m. Wysokość sali: 8,2 m.

Hala wyposażona jest w trybuny stałe na galerii gdzie może zasiąść 230 osób i przesuwne dla ok. 300 osób. Powierzchnia użytkowa całej hali to 2312,00 m2 . Kubatura całego budynku to: 16.000,00 m3. Hala mieści w sobie wiele pomieszczeń, prócz samej sali sportowej o powierzchni 1072 m2 mieszczą się tu jeszcze sanitariaty do użytku ogólnego i dla niepełnosprawnych, przebieralnie, natryskownie, sanitariaty, sala gimnastyki korekcyjnej o powierzchni 83,7 m2 , siłownia. Sala jest wyposażona w ścianę wspinaczkową i w niską ściankę bulderową.

Kubaturę pełnowymiarowej sali można podzielić na trzy niezależne części za pomocą kotar poprzecznych tworząc oddzielne pomieszczenia do ćwiczeń.

Hala wyposażona jest w nowoczesną wentyatorownię, która po przez częściowo obieg zamknięty i system filtrów po oczyszczeniu wykorzystuje ponownie ciepłe zużyte powietrze. Powoduje to znaczne oszczędności przy zużyciu energii na ogrzewanie budynku.